Fiyat Listesi


Ürün Sahip Olma Modelleri
Lisanslama Modeli
Kullanıcıların bir kere satın alma işlemini gerçekleştirerek, herhangi bir süre sınırı olmadan LOGO ürününü kullanma hakkına sahip olmasıdır. Lisanslama modelinde kullanıcı, ürünün yanında 1 yıllık LEM (LOGO Enterprise Membership) anlaşmasına ve ürün özelinde belirlenmiş sürelerce ücretsiz tele-destek hizmetine de sahip olmaktadır.

Kullandıkça Öde Modeli
Kullandıkça Öde Modeli, yıllık yenilemeler şeklindedir. LOGO kullanıcısı, bu model ile o ürünün 1 yıllık kullanım hakkına sahip olur. Herhangi bir süre taahhüt zorunluluğu yoktur. Kullandıkça Öde Modeli yalnızca GO Plus, Start, Mali Müşavir Plus ve Bordro Plus ürünlerinde uygulanmaktadır.
Kullandıkça Öde Modeli, kullanıcılara ayrıca bir anlaşmaya gerek kalmadan devamlı güncel bir yazılımı kullanma imkanı verirken sahip olma maliyetlerini de zamana yayma olanağını sağlar.

LEM (LOGO Enterprise Membership)
LEM, LOGO kullanıcılarına güncel yasal mevzuata tam uyum ve yeni geliştirilen tüm standart özelliklerden ücretsiz olarak yararlanmayı garanti altına alan bir üyelik sistemidir.
LEM sadece GO Plus, Start, Mali Müşavir Plus, Tiger Plus, Tiger Enterprise, Bordro Plus ve IK ürün kullanıcılarının yararlanabileceği ayrıcalıklı bir hizmet anlaşmasıdır. Bu ürünleri Lisanslama Modeli ile satın alan LOGO kullanıcıları 1 yıllık LEM anlaşmasına ücretsiz olarak sahip olurlar. LEM, LOGO ile kurumsal işbirliğinizi stratejik bir platformda devam ettirmek ve sisteminizin sağlıklı biçimde çalışmasını güvence altına almak için önemli bir avantajdır.

KOBİ ÜRÜNLERİ FİYAT LİSTESİ TIGER 3 FİYAT LİSTESİ TIGER 3 ENTERPRISE FİYAT LİSTESİ TIGER HR FİYAT LİSTESİ BÜTÇE ÜRÜNLERİ FİYAT LİSTESİ CRM ÜRÜNLERİ FİYAT LİSTESİ DİKEY ÇÖZÜMLER FİYAT LİSTESİ E-LOGO HİZMET FİYAT LİSTESİ İŞ ANALİTİĞİ ÜRÜNLERİ FİYAT LİSTESİ TEDARİK ZİNCİRİ YÖNETİMİ FİYAT LİSTESİ