İSTEDİĞİNİZ ANDA İSTEDİĞİNİZ YERDEN

Web üzerinden kullanım sayesinde insan kaynakları süreçlerinize istediğiniz anda ve istediğiniz yerden ulaşmanızı sağlayan Logo j-HR ile esneklik ve hız kazanın.

Esnek raporlama

Zaman ve mekandan bağımsız kesintisiz erişim

e-SGK Entegrasyonu

Bordrolama ve İK süreçlerinin tek platformda uçtan uca yönetimi

Mobil App desteği

Güncel mevzuata uyumluluk

Web tabanlı yapısı sayesinde İK süreçlerine her an, her yerden erişmeyi sağlayan yeni nesil İK yönetimi ürünü Logo j-HR, zamandan ve mekandan bağımsız çalışma imkanı sunarak İK ekiplerine ve yöneticilerine
esneklik ve hız kazandırıyor.

Tüm İK ihtiyaçları için

Logo j-HR, insan kaynakları süreçlerini dijital ortama taşımak ve ihtiyaçlarına göre uyarlamak isteyen dağınık yapıdaki işletmelere ve kalabalık İK departmanlarına etkili bir süreç yönetimi sağlıyor.

Zaman yönetimi

Çalışan izin yönetiminden, etkinlik kayıtlarına kadar tüm veriler Logo j-HR Zaman Yönetimi’yle tek noktadan yönetilebiliyor. Logo j-HR Zaman Yönetimi, her kademedeki çalışanın izin kayıtlarını, farklı izin tiplerine göre kolayca oluşturmayı sağlıyor.

İşe alım

Kritik işe alım sürecini en iyi şekilde yönetebilmek için Logo j-HR İşe Alım Portalı ve İşe Alım Yönetimi, şirket içi ve dışından çalışan alımını kolaylaştıran çözümler sunuyor.

Otomatik puantaj takibi

Çalışanların işe devamlılığının düzenli takip edilmesini sağlayan puantaj yönetimi özelliği sayesinde tüm süreçler otomatize ediliyor. Gün devam bilgisi, çalışan giriş çıkışları, izin ve molaları kayıt altına alarak operasyonel hatalar en az seviyeye indirebiliyor.

Peracom Yazılım İle
Yükselişe "Merhaba" De!

İLETİŞİME GEÇELİM

💬 WhatsApp